<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
		>
<channel>
	<title>De giftige schoonheid van de bolderikReacties op: </title>
	<atom:link href="http://hetreestdal.nl/?feed=rss2&#038;p=7531" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://hetreestdal.nl/?p=7531</link>
	<description>een uniek beekdal</description>
	<lastBuildDate>Sat, 30 Aug 2025 22:46:13 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>http://wordpress.org/?v=3.3.1</generator>
	<item>
		<title>Door: Jan</title>
		<link>https://hetreestdal.nl/?p=7531&#038;cpage=1#comment-439</link>
		<dc:creator>Jan</dc:creator>
		<pubDate>Mon, 08 Jul 2019 14:48:59 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://hetreestdal.nl/?p=7531#comment-439</guid>
		<description>Dag Yvon, 

Bedankt voor je reactie.
Ik vind dat een goede vraag. Hopelijk heb ik ook een goed antwoord. De graanakkers of akkerranden waar in we akkerbloemen als bolderik zaaien, worden niet geoogst. Er is dus geen gevaar voor gezondheid van mens en dier. In de winter vinden veel zoogdieren en vogels voedsel in de akkers en randen. Dat er vogels of muizen dood gaan van de zaadjes van de bolderik is mij niet bekend. 
Na de winter worden de plantenresten ondergeploegd en de akker weer opnieuw ingezaaid met allerlei granen en akkerbloemen. In de zomer profiteren vooral de insecten ervan. Ik hoop, dat je tevreden bent met mijn antwoord.

vriendelijke groeten,
Jan</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Dag Yvon, </p>
<p>Bedankt voor je reactie.<br />
Ik vind dat een goede vraag. Hopelijk heb ik ook een goed antwoord. De graanakkers of akkerranden waar in we akkerbloemen als bolderik zaaien, worden niet geoogst. Er is dus geen gevaar voor gezondheid van mens en dier. In de winter vinden veel zoogdieren en vogels voedsel in de akkers en randen. Dat er vogels of muizen dood gaan van de zaadjes van de bolderik is mij niet bekend.<br />
Na de winter worden de plantenresten ondergeploegd en de akker weer opnieuw ingezaaid met allerlei granen en akkerbloemen. In de zomer profiteren vooral de insecten ervan. Ik hoop, dat je tevreden bent met mijn antwoord.</p>
<p>vriendelijke groeten,<br />
Jan</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Door: Ivon V.</title>
		<link>https://hetreestdal.nl/?p=7531&#038;cpage=1#comment-438</link>
		<dc:creator>Ivon V.</dc:creator>
		<pubDate>Mon, 08 Jul 2019 14:27:48 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://hetreestdal.nl/?p=7531#comment-438</guid>
		<description>Hoe kunt u nou aanraden de bloemen &quot;een handje te helpen&quot; en weer te zaaien langs de akkers, als de giftige zaden tussen het graan problemen voor de gezondheid opleveren? 
Ivon</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Hoe kunt u nou aanraden de bloemen &#8220;een handje te helpen&#8221; en weer te zaaien langs de akkers, als de giftige zaden tussen het graan problemen voor de gezondheid opleveren?<br />
Ivon</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
